Aké to bolo vyrastať v kempingovom parku? Prečo si skočil do vlasov so Zlatanom Ibrahimovićom? Na otázky odpovedá Rafael van der Vaart!

Tomáš Řepka mal reputáciu zúrivého hráča kvôli jeho početným vylúčeniam, ale v skutočnosti bol veľmi loajálny k West Hamu. Na oplátku jemu boli loajálni fanúšikovia tohto londýnskeho klubu.

Traja veľkí hráči hrali v Barcelonskej La Masii v rokoch 2000 až 2002 v jednom tíme - a sfúkli všetkých svojich protivníkov.

Po takmer 22 rokoch na lavičke the Gunners ohlásil francúzsky kormidelník Arsène Wenger, že nastal ten správny čas, aby opustil Emirates Stadium. Stane sa tak po konci aktuálnej sezóny.

Jeho kariéra bola postavená na vnútornom hneve, ktorý využíval v prospech klubov a svojej rodnej krajiny. Dnes, už ako tréner AC Miláno priznáva, že to ,,zviera vo vnútri zaútočí" - s krutými následkami pre každého, kto sa ocitne v jeho blízkosti. Vrátane spoluhráčov...

Každý o tom hovorí, od zmätených televíznych komentátorov až po mudrlantov v baroch. Ale odkiaľ vlastne pressing pochádza?

Krvavý nos. Kvôli nemu som začal chytať. Stalo sa medzitým ešte veľa vecí, ale kvôli tomu som išiel do brány. Chlapec, s ktorým som hrával v Mönchengladbachu, mali sme asi 10 rokov, ho mal krvavý stále. Neviem prečo. Bol naším brankárom a počas jedného zápasu ho mal zase krvavý.

89 minút skandovali fanúšikovia Liverpoolu nepublikovateľné veci o mne a mojej mame. Bolo to 0:0. Rozhodca pre nás odpískal priamy kop na hranici pokutového územia Liverpoolu.

Keď som sledoval strelu Maria Mandžukića ponad brankára Realu Madrid, pomyslel som si: ,,Wow...možno." Lopta potom skončila v sieti a pomyslel som si: ,,OK, toto je možno naša šanca."

Jestem członkiem, a także fanem projektu BE-PRO.COM od samego początku. W tym czasie używałem wiele razy funkcje na tej stronie, więc wierzę, że pomoże ona albo zainteresuje inne osoby ze świata piłki nożnej. Podoba mi się pomysł stworzenia społeczności piłkarskiej, z której każdy może skorzystać w razie potrzeby.

Libor Hrdlička, Bramkarz AS Trenčín i użytkownik BE-PRO

Utwórz nowy profil

Unikalny projekt, który łączy cały świat piłki nożnej w jednym miejscu, w którym wszyscy członkowie mogą swobodnie komunikować się ze sobą, tworzyć własną sieć kontaktów, poznawać ciekawych ludzi, dzielić się pomysłami i nauczyć się czegoś nowego, a nawet znaleźć nowe miejsce pracy.

Peter Chrappan, Profesjonalny piłkarz i użytkownik BE-PRO

Utwórz nowy profil

Doskonały projekt, który łączy ludzi ze świata piłki nożnej w jednym miejscu, gdzie każdy może znaleźć dokładnie to, czego potrzebuje.

Filip Šebo, Były piłkarz i członek reprezentacji

Utwórz nowy profil