Aké to bolo vyrastať v kempingovom parku? Prečo si skočil do vlasov so Zlatanom Ibrahimovićom? Na otázky odpovedá Rafael van der Vaart!

Tomáš Řepka mal reputáciu zúrivého hráča kvôli jeho početným vylúčeniam, ale v skutočnosti bol veľmi loajálny k West Hamu. Na oplátku jemu boli loajálni fanúšikovia tohto londýnskeho klubu.

Traja veľkí hráči hrali v Barcelonskej La Masii v rokoch 2000 až 2002 v jednom tíme - a sfúkli všetkých svojich protivníkov.

Po takmer 22 rokoch na lavičke the Gunners ohlásil francúzsky kormidelník Arsène Wenger, že nastal ten správny čas, aby opustil Emirates Stadium. Stane sa tak po konci aktuálnej sezóny.

Jeho kariéra bola postavená na vnútornom hneve, ktorý využíval v prospech klubov a svojej rodnej krajiny. Dnes, už ako tréner AC Miláno priznáva, že to ,,zviera vo vnútri zaútočí" - s krutými následkami pre každého, kto sa ocitne v jeho blízkosti. Vrátane spoluhráčov...

Každý o tom hovorí, od zmätených televíznych komentátorov až po mudrlantov v baroch. Ale odkiaľ vlastne pressing pochádza?

Krvavý nos. Kvôli nemu som začal chytať. Stalo sa medzitým ešte veľa vecí, ale kvôli tomu som išiel do brány. Chlapec, s ktorým som hrával v Mönchengladbachu, mali sme asi 10 rokov, ho mal krvavý stále. Neviem prečo. Bol naším brankárom a počas jedného zápasu ho mal zase krvavý.

89 minút skandovali fanúšikovia Liverpoolu nepublikovateľné veci o mne a mojej mame. Bolo to 0:0. Rozhodca pre nás odpískal priamy kop na hranici pokutového územia Liverpoolu.

Keď som sledoval strelu Maria Mandžukića ponad brankára Realu Madrid, pomyslel som si: ,,Wow...možno." Lopta potom skončila v sieti a pomyslel som si: ,,OK, toto je možno naša šanca."

Kitűnő projekt, amely egy helyen hozza össze a foci területén működő embereket, ahol mindenki megtalálja azt, amire éppen szüksége van.

Filip Šebo, Egykor profi labdarúgó és válogatott játékos

Hozz létre új profilt

Már a kezdetektől tagja és egyúttal rajongója vagyok a BE-PRO.COM oldalnak. Ez idő alatt már sokszor igénybe vettem az oldal funkcióit, ezért hiszek abban, hogy segít vagy felkelti a foci területén működő személyek érdeklődését. Tetszik a fociközösség létrehozásának ötlete, melyet bárki igénybe vehet úgy, ahogyan arra szüksége van.

Libor Hrdlička, A AS Trenčín kapusa és BE-PRO felhasználó

Hozz létre új profilt

Ez egy egyedülálló projekt, amely egy helyen az egész focivilágot összeköti, ahol minden tag szabadon kommunikálhat egymással, saját kapcsolathálózatot hozhat létre, érdekes embereket ismerhet meg, megoszthatja az ötleteit és mindig valami újat tanulhat, vagy akár új állást is találhat.

Peter Chrappan, Profi labdarúgó és BE-PRO felhasználó

Hozz létre új profilt